Customer Success Consultant / Konsultant ds. Sukcesu Klient (Praca z domu)

Konsultant ds. Sukcesu klienta jest dla nas kluczową, nową rolą, ponieważ jesteśmy ambitną i dynamicznie rozwijającą się firmą z siedzibą w Amsterdamie.

To idealne stanowisko pracy zarówno dla lekarza medycyny, który jest pasjonatem biznesu i nowoczesnych technologii, jak i profesjonalisty z doświadczeniem w sektorze SaaS (Software as a Service), któremu nieobce jest wdrażanie takich rozwiązań i szkolenie użytkowników w szpitalach i uniwersytetach. Jeśli w dodatku jesteś osobą energiczną i bierzesz udział w optymalizacji procesów, i w efekcie szybszym skalowaniu, to potrzebujemy właśnie Ciebie.

O Incision

Incision Group B.V. to organizacja z misją. Uważamy, że każdy zasługuje na najlepszą opiekę chirurgiczną. Pomagamy lekarzom chirurgom dzielić się swoimi umiejętnościami i wiedzą, a przy tym wspólnie rozwijać chirurgię na całym świecie. W ciągu ostatnich, kilku lat zbudowaliśmy Incision Academy i stworzyliśmy kompletne kompendium wiedzy online krok po kroku dotyczące procedur chirurgicznych, w tym najlepszych praktyk w zakresie operacji chirurgicznych. Z kolei dla najważniejszych procedur chirurgicznych stworzyliśmy filmy 2D i 3D z całym anatomicznym kontekstem i powiązanymi treściami (obecnie ponad 420 dostępnych online), wykorzystując również aplikacje rzeczywistości rozszerzonej i rzeczywistości wirtualnej. To podstawa i kierunek naszego, ambitnego planu rozwoju na nadchodzące lata.

Incision ma akredytację Royal College of Surgeons of England i rozpoznawane przez europejskie towarzystwa chirurgiczne, m.innymi Europejskie Towarzystwo Przepuklinowe (EHS) oraz Europejskie Towarzystwo Chirurgii Onkologicznej (ESSO).

Incision jest również laureatem nagrody Accenture Innovation Award i operuje w wielu krajach na całym globie.

Twoja rola

Pomoc w aktywowaniu zarówno potencjalnych klientów w ramach okresu próbnego jak i nowych klientów, aby zapewnić im jak najlepszy poziom obsługi w ramach wersji próbnej lub właśnie zakupionej subskrypcji. Dysponując pełna wiedzą i znajomością produktu oraz wykazując naturalne zainteresowanie oferowanymi rozwiązaniami informatycznymi będziesz w stanie dostarczyć klientom wszystkich, niezbędnych informacji i kreatywnie zaadresować wszelkie kwestie związane z potrzebami użytkowników. Ponadto, dysponując rozbudowanymi statystykami i zmysłem analitycznym będziesz w stanie sprawić, że z sukcesem przeprowadzisz klienta przez proces aktywacji, dopasować oferowane rozwiązania do jego indywidualnych potrzeb i wreszcie do odnowienia subskrypcji.

Zakres obowiązków:

  • zakładanie kont, wdrażanie, szkolenie i bieżąca interakcja z klientem w początkowym okresie nowej umowy lub okresu próbnego;
  • nadzór nad bieżącym wykorzystaniem platformy przez klienta w ramach ustalonych kryteriów sukcesu oraz pełna komunikacja z klientami z wykorzystaniem analizy zdefiniowanych wskaźników systemowych;
  • zarządzanie opieką posprzedażową dla klientów poprzez budowanie relacji, dogłębną wiedzę o produkcie oraz planowanie i terminową realizację zadań;
  • zbieranie opinii i uwag klientów, które są dla nas cennym wkładem w dalszy rozwój produktu, w proces marketingowy i sprzedażowy;
  • główny punkt kontaktowy dla klienta w zakresie wdrożenia produktu, szkolenia użytkowników końcowych, a także wsparcia w trakcie okresu obowiązywania umowy;
  • dogłębne zrozumienie specyfiki i cech produktu oraz rekomendowanie rozwiązań i funkcjonalności optymalnie dopasowanych do potrzeb przyszłych i nowych klientów;
  • dostarczanie klientom wartościowych informacji w zakresie nowych możliwości czy inspirujących przykładów wdrożeń i zastosowań produktu, które mogą być źródłem rekomendacji dla potencjalnie nowych klientów;
  • ciągłe doskonalenie, rozwijanie i dostarczanie wiedzy w ramach wsparcia potencjalnym klientów w trakcie okresu próbnego i nowym klientom poprzez szkolenia i spotkania zarówno online jak i na miejscu u klienta;
  • raportowanie do International Alliance Director CEE i ścisła współpraca z międzynarodowym zespołu handlowym oraz innymi Konsultantami ds. Sukcesu Klienta;

Twoje doświadczenie i kompetencje

  • Kilka lat doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku lub Account Managera lub roli klienta, optymalnie w sektorze SaaS:
  • Znajomość sektora medycznego/szpitalnego/uniwersyteckiego będzie dużym atutem;
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i analityczne;
  • Udokumentowane doświadczenie w pracy w obsłudze lub wsparciu klienta;
  • Dobry organizator i sprawny planista ze zdolnością do identyfikowania szans i zapewniania pełnej satysfakcji i adopcji;
  • Problem solver z inicjatywą i umiejętnością pracy zespołowej
  • Osoba zorientowana na proces z dużą dbałością o szczegóły;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

Nasza oferta

  • Praca w pełnym/niepełnym wymiarze godzin (20 – 40 godzin/tydzień);
  • Forma zatrudnienia do ustalenia;
  • Praca z domu co jest dużym atutem;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, w zależności od doświadczenia zawodowego;
  • Wyjątkowy klimat i międzynarodowy zespół profesjonalistów, gdzie wspólnie pracujemy nad świetnymi rozwiązaniami, które poprawiają świat;
  • Piękne biuro główne w doskonałej lokalizacji w Amsterdamie;
  • Zabawny i energiczny zespół ludzi, który uwielbia humor;
  • Możliwości awansu i rozwoju zawodowego w ramach szybko rozwijającej się międzynarodowej organizacji.

Zainteresowany?

Aplikuj już dzisiaj! Wyślij swoje CV i list motywacyjny w języku angielskim wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb realizacji tego procesu rekrutacyjnego do dnia 31 marca 2020 na adres e-mail: careerinpoland@incision.care

Interested?

Send your resume and motivational letter (both in English)

More vacancies

Incision is looking for a strong System Admin/DevOps Engineer

More info

Incision is looking for a Head of Product & Engineering

More info

Technical Customer Support Agent (temp) 24-40 hr pw

More info

Stagiair Marketing met schrijftalent

More info

Incision zoekt enthousiaste Anesthesiemedewerker (32-40 uur) met een ambitie voor het delen van kennis

More info

Incision zoekt geneeskundestudenten (12-40 uur) met een ambitie voor het delen van kennis

More info

Open application

More info